İpek Hurda Plastik Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılma işlemidir İpek Hurda Plastik ve Geri Dönüşüm uzun yıllardan beri geri dönüşüm hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. Çalışma alanı olarak Çorlu ve çevresini hedefleyen firmamız Türkiyenin bir çok bölgesinden de hurda plastik alımı yapmaktadır.

İpek Hurda Plastik Hakkında

İpek Hurda Plastik Geri Dönüşüm

Hurda Plastik

İpek Hurda Plastik İmalat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. 25.07.1996 Yılında Marmacık Çorlu 'da kurulmuştur. Faaliyet konusu olan Hurda plastikten Granül üretimi konusunda hizmet vermektedir. Firmamız kalite sürekliliğini koruyabilmek adına iç personel eğitimlerini sürdürmektedir. Firmamız kaliteli üretimi prensip edinmiştir ve faaliyetlerinin denetlenebilmesi için gerekli tüm sertifikaları edinmiştir. Çevre Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü tarafından verilmiş olan 098 GDT nolu Geri Dönüşüm Lisansı ile çalışmaktadır.

Geri Dönüşüm Tesisi Lisansı
Lisans belgesi, 24.06.2007 tarih ve 26562 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği"nin 32 nci maddesi gereğince; "Ipek Hurda ve Plastik Imalat San ve Tic. Ltd. Şti. 'nin E-5 Karayolu Üzeri 7. Parsel Marmaracık-Çorlu TEKIRDAĞ adresinde, "Plastik Ambalaj Atıklarının Geri Dönüşümü" amacıyla faaliyet gösteren tesisine verilmiştir. lisans belgesi 13/02/2009 tarih ve 2694 sayılı resmi yazı ile birlikte 13/02/2012 tarihine kadar geçerlidir.

Misyon Vizyon

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak,
Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması,
Çevreye, doğaya ve topluma saygı,
Tüm kaynakların verimli kullanımı,
Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,
İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,
Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.